Kiállítási eredmények

2019.12.01. President’s Cup CACIB 2019
Bíró: Oláh Gábor (HU)
Kan
Növendék Maxim Black Recording Angel K1,CAC,ResCACIB
Győztes Supra Omnes Apollo K1,CAC,CACIB,BOS
Szuka
Fiatal Magenta Black Recording Angel K1,HPJ,BOB
2019.11.30. Champion Show 2019
Bíró: Dr. Balogh Zsuzsanna (HU)
Kan
Győztes Supra Omnes Apollo Champion of Champions 2019 BOS
Szuka
Győztes Baileys Europica Varietas Champion of Champions 2019 BOB
2019.11.29. Budapest Winner-CACIB
Bíró: Dr. Sirkó Éva (HU)
Kan
Győztes Supra Omnes Apollo K1,CAC,CACIB, BOB
2019.10.06. Komárom-CACIB-Derby Show
Bíró: Oláh Gábor (HU)
Kan
Növendék Red Daybreak Enzo K1,CAC, Derby Győztes, Best Derby
Nyílt Supra Omnes Apollo Nem jelent meg
Wolwerin Z Domu Razan K1,CAC,ResCACIB
Győztes Dante Niger Venustas K1,CAC,CACIB,BOS
Szuka
Nyílt Spark Gala’S Massandra K1,CAC,ResCACIB
Győztes Alen Rust Mafia Neulovimaya K1,CAC,CACIB,BOB
Dakota Niger Venustas K2,ResCAC
2019.10.05. Komárom-CACIB-Cruft’s Kvalifikáció.
Bíró: László István (HU)
Kan
Növendék Red Daybreak Enzo K1,CAC
Nyílt Salyut Iz Russkoi Dinasti Nem jelent meg
Supra Omnes Apollo K1,CAC
Győztes Dante Niger Venustas K1, CAC, CACIB,BOB
Wolwerin Z Domu Razan K2,ResCAC,ResCACIB
Szuka
Nyílt Alen Rust Mafia Neulovimaya K1,CAC,ResCACIB
Győztes Dakota Niger Venustas K1,CAC,CACIB,BOS
Spark Gala’S Massandra K2,ResCAC
2019.10.04. Komárom-CACIB.
Bíró: Vinnai András (HU)
Kan
Növendék Red Daybreak Earl Demon K1,CAC
Nyílt Supra Omnes Apollo K1,CAC,CACIB,BOB
Wolwerin Z Domu Razan K2,ResCAC,ResCACIB
Győztes Dante Niger Venustas K1, CAC
Szuka
Nyílt Canis Magnanigra Augusta K1, CAC,CACIB,BOS
Spark Gala’s Massandra K2,ResCAC
Győztes Alen Rust Mafia Neulovimaya K1,CAC,ResCACIB
Dakota Niger Venustas K2,ResCAC
2019.05.26. Miskolc-CACIB.
Bíró: Szabó Sándor (HU)
Kan
Minor puppy Gorbatchev Europica Varietas NI-I, Best Minor Puppy
Növendék Black Recording Angel Legend K1,CAC, ResCACIB
Equador Europica Varietas Nem jelent meg
Nyílt Supra Omnes Apollo K1,CAC
Champion Deneb-Keitos Shangerey K1, CAC,CACIB,BOS
Szuka
Fiatal Astra Fidelis Rita K1, HPJ
Princess Of Sajo-Valley Bajola K2
Nyílt Gordaya Gayana Jemchujina U Morya K2,ResCAC
Supra Omnes Ariel K1,CAC, ResCACIB
Champion Baileys Europica Varietas K1, CAC, CACIB, BOB, BOG-II
2019.05.25. Miskolc-CACIB.
Bíró: Zeljka Fon Zidar (SLO)
Kan
Minor puppy Gorbatchev Europica Varietas NI-I, Best Minor Puppy
Fiatal Calvin Klein Cierny Sen K1, HPJ,Best Junior
James Dean Bella Fantasia K2
Red Daybreak Earl Demon Nem jelent meg
Növendék Black Recording Angel Legend K1, CAC,ResCACIB
Equador Europica Varietas Nem jelent meg
Nyílt Salyut Iz Russkoi Dinastii K2. Res CAC
Supra Omnes Apollo K1,CAC
Champion Deneb-Keitos Shangerey K1, CAC, CACIB, BOS
Rezident Razvedki S Ozera Razliv K2, Res CAC,
Szuka
Fiatal Astra Fidelis Rita K1, HPJ
Princess Of Sajo-Valley Bajola K3
Red Daybreak Elenka K2
Nyílt Gordaya Gayana Jemchujina U Morya K1, CAC,ResCACIB
Supra Omnes Ariel NJ-2
Champion Baileys Europica Varietas K1, CAC, CACIB, BOB, BOG-I
2019.05.25. MOFTEK Klubkiállítás
Bíró: Lyudmila Nikitina (RUS)
Kan
Minor puppy Gorbatchev Europica Varietas NI-I, Best Minor Puppy
Fiatal Barbi S Bronich Sir Archibald Nem jelent meg
Black Recording Angel Maxim K2
James Dean Bella Fantasia NJ
Red Daybreak Earl Demon Nem jelent meg
Calvin Klein Cierny Sen K1,HPJ, Fiatal Klubgyőztes BOB
Növendék Equador Europica Varietas K1,CAC, Felnőtt Klubgyőztes
Nyílt Supra Omnes Apollo K cím nélkül
Champion Rezident Razvedki S Ozera Razliv K1, CAC
Wonderblack’s Barmaley Nem jelent meg
Szuka
Fiatal Astra Fidelis Rita K2
Princess Of Sajo-Valley Bajola K1,HPJ, Fiatal Klubgyőztes
Red Daybreak Elenka NJ
Nyílt Supra Omnes Ariel K1,CAC, Felnőtt Klubgyőztes,BOS, MOFTEK Vándordíj
Uvertura Oseni S Ozera Razliv Nem jelent meg
Champion Baileys Europica Varietas K1,CAC
2019.05.25. Miskolc-CAC
Bíró: Korózs Gábor (HU)
Kan
Minor puppy Gorbatchev Europica Varietas NI-I, Best Minor Puppy
Fiatal James Dean Bella Fantasia K1, HPJ
Red Daykreak Earl Demon Nem jelent meg
Növendék Black Recording Angel Legend K1, CAC,BOB
Equador Europica Varietas Nem jelent meg
Nyílt Supra Omnes Apollo K1, CAC
Champion Deneb-Keitos Shangerey K1, CAC
Szuka
Fiatal Astra Fidelis Rita K2
Princess Of Sajo-Valley Bajola K3
Red Daybreak Elenka K1, HPJ, Best Junior
Nyílt Gordaya Gayana Jemchujina U Morya K2, ResCAC
Supra Omnes Ariel K1,CAC
Champion Baileys Europica Varietas K1,CAC, BOS,BOS BIS-II.
2019.07.13 Sárvár-CACIB-II.
Bíró: Sonja Momcilovic Bognic (SRB)
Kan
Fiatal James Dea Bella Fantasia K1,HPJ,Best Junior
Növendék Jackpot Forever Nonius Daren K1,CAC
Nyílt Equador Europica Varietas K2, Res.CAC, Res.CACIB
Ra’s Al Ghul Tara’s Sarja K1, CAC, CACIB, BOS
Szuka
Minor Puppy Black Sentinel Divna Nagyon ígéretes I. Best Minor Puppy
Fiatal Red Daybreak Elenka K1, HPJ
Növendék Revolyutsiya Tara”s Sarja K1,CAC,Res.CACIB
Nyílt Canis Magnanigra Augusta K2,Res.CAC
Kremlevskiy Slava K1,CAC
Champion Kremlevskiy Ruslana K1,CAC,CACIB,BOB
Medvezhya Staya Ocean Of Hope Nem jelent meg
2019.07.12 Sárvár-CACIB-I.
Bíró: Nikolay Sedykh (RUS)
Kan
Fiatal James Dea Bella Fantasia K1, HPJ
Növendék Jackpot Forever Nonius Daren K1,CAC
Nyílt Equador Europica Varietas K2, Res.CAC, Res.CACIB
Ra’s Al Ghul Tara’s Sarja K1, CAC, CACIB, BOS
Szuka
Fiatal Red Daybreak Elenka K1, HPJ, Best Junior
Növendék Revolyutsiya Tara”s Sarja K1, CAC,CACIB,BOB
Nyílt Canis Magnanigra Augusta NJ
Kremlevskiy Slava K1,CAC
Champion Kremlevskiy Ruslana K1, CAC, Res.CACIB
2019.06.30 Székesfehérvár-Agárd-CACIB
Bíró: Balázsovits Jánosné (HU)
Kan
Fiatal Black Recording Angel Maxim Nem jelent meg
Red Daybreak Earl Demon K1,HPJ, Best Junior BOS
Szuka
Nyílt Canis Magnanigra Augusta K1,CAC,CACIB,BOB
2019.06.29 Székesfehérvár-Agárd-CACIB
Bíró: Dr Sirkó Éva (HU)
Kan
Fiatal Black Recording Angel Maxim K1,HPJ,Best Junior
Champion Elvis Presley Royal Black K1, CAC,CACIB,BOB
2019.06.12.Komárom-CACIB
Bíró: Mr. Seghei Volinets (MD)
Kan
Nyílt Ermak Ter’Avalon K1,CAC,ResCACIB
Supra Omnes Apollo Nem jelent meg
Győztes Medvezhya Staya Osnovnoy Instinkt K1, CAC,CACIB,BOB
Szuka
Növendék Medvezhya Staya Russkaya Krasavitsa K1, CAC,ResCACIB
Nyílt Odri Ter’Avalon K1,CAC,CACIB,BOS
2019.06.11 Komárom-CACIB-Cruft’s kvalifikáció
Bíró: Vinnai András (HU)
Kan
Nyílt Ermak Ter’Avalon K1,CAC,CACIB,BOB
Supra Omnes Apollo Nem jelent meg
Győztes Medvezhya Staya Osnovnoy Instinkt K1, CAC, ResCACIB
Szuka
Növendék Medvezhya Staya Russkaya Krasavitsa K1, CAC,CACIB,BOS
Nyílt Odri Ter’Avalon K1,CAC,ResCACIB
2019.06.10 Komárom-CACIB
Bíró: László István (HU)
Kan
Fiatal Red Daybreak Earl Demon K1, HPJ, Best Junior
Nyílt Ermak Ter’Avalon K1,CAC,CACIB,BOB
Supra Omnes Apollo Nem jelent meg
Győztes Medvezhya Staya Osnovnoy Instinkt K1, CAC, ResCACIB
Szuka
Növendék Medvezhya Staya Russkaya Krasavitsa K1, CAC,ResCACIB
Nyílt Almázkin Gloria K1,CAC
Odri Ter’Avalon K1,CAC,CACIB,BOS
2019.06.08. Szombathely-CAC-DE
Bíró: Dr. Kelemen Attila (RO)
Kan
Fiatal Red Daybreak Earl Demon K1, HPJ, Best Junior, BOB
2019.06.08. Szombathely-CAC-DU
Kan
Fiatal James Dean Bella Fantasia K1, HPJ,BOS
Szuka
Fiatal Red Daybreak Elenka K1,HPJ, Best Junior, BOB
2019.05.19 Kapuvár-CAC
Bíró: Hartmann György (HU)
Kan
Fiatal James Dean Bella Fantasia K2
Maxim Black Recording Angel K1, HPJ, Best Junior, BOS
Szuka
Fiatal Red Daybreak Elenka K1, HPJ
Növendék Eternity Europica Varietas K1, CAC,BOB
2019.05.12 Zalaegerszeg-CAC
Bíró: László István (HU)
Kan
Fiatal James Dean Bella Fantasia K1, HPJ
Red Daybreak Earl Demon Nem jelent meg
Növendék Zeus Nezhny Zver K1, CAC,BOB
Nyílt Black Recording Angel I’m The Best K1,CAC
Szuka
Kölyök Adam Racy Style Elegiya NI-I. Best Puppy
Fiatal Red Daybreak Elenka K1,HPJ,Best Junior BOS
2019.05.11 Zalaegerszeg-CAC
Bíró: Radványi Tamás (RO)
Kan
Fiatal James Dean Bella Fantasia K2
Red Daybreak Earl Demon K1, HPJ
Növendék Zeus Nezhny Zver K1, CAC
Nyílt Black Recording Angel I’m The Best K1,CAC,BOB
Szuka
Kölyök Adam Racy Style Elegiya NI-I. Best Puppy
Fiatal Red Daybreak Elenka K1,HPJ,Best Junior BOS
Növendék Black Recording Angel Leila K, cím nélkül
2019.04.07 Pécs-Szentlőrinc-CAC
Bíró: Jane Serafimov (MK)
Kan
Fiatal Red Daybreak Earl Demon   K1,HPJ,Best Junior,BOS
  Black Recording Angel Maxim   K2
  James Dean Bella Fantasia   K3
 
Szuka
Fiatal Red Daybreak Elenka   K1,HPJ
Növendék Black Recording Angel Leila   K, cím nélkül
Champion Baileys Europica Varietas   K1,CAC,BOB,BOG,BIS-II.
2019.03.24 Salgótarján-CAC
Bíró: Papp László (RO)
Kan
Fiatal Barbi S Bronich Sir Archibald   K1,HPJ,Best Junior
  Black Recording Angel Maxim   K2
Nyílt Salyut iz Russkoi Dinastii   K1,CAC,BOB
Champion Wonderblack’s Barmaley   K1,CAC
 
Szuka
Fiatal Princess Of Sajó-Valley Bajola   NJ
Növendék Charovnitsa Panna S Ozera Razliv   NJ
2019.02.10 FeHoVa Winter Dogshow
Bíró: Mr. Emil Muncan (RS)
Kan
Fiatal Barbi S Bronich Sir Archibald   K1,HPJ,Best Junior
Nyílt Salyut iz Russkoi Dinastii K1,CAC,ResCACIB
Supra Omnes Apollo K2,ResCac
Champion Zhurnalist S Zolotogo Grada   K1,CAC,CACIB,BOB
Szuka
Növendék Revolyutsiya Tara’s Sarja K1,CAC
Nyílt Omen Tara’s Sarja   K1,CAC,CACIB,BOS
Supra Omnes Ariel K2,ResCac,ResCACIB
2019.02.09 FeHoVa Winter Dogshow
Bíró: Mr. Vladimir Mihaljcic (RS)
Kan
Kölyök Maxim Black Recording Angel   Nagyon ígéretes
Fiatal Barbi S Bronich Sir Archibald   K, cím nélkül
Nyílt King Of Dream S Zolotogo Grada   K3
  Salyut iz Russkoi Dinastii   K1,CAC,ResCACIB
  Supra Omnes Apollo   K2,ResCac
Champion Medvezhya Staya Ilya Muromets   K2,ResCac
  Zhurnalist S Zolotogo Grada   K1,CAC,CACIB,BOB
 
Szuka
Fiatal Red Daybreak Elenka   K, cím nélkül
Növendék Charovnitsa Panna S Ozera Razliv   K1,CAC,CACIB,BOS
  Revolyutsiya Tara’s Sarja   K2,ResCac,ResCACIB
Nyílt Omen Tara’s Sarja   K1,CAC
  Supra Omnes Ariel   K3
  Uvertura Oseni S Ozera Razliv   K2,ResCac
2019.02.08 FeHoVa Winter Dogshow
Bíró: Dr. Jakkel Tamás (HU)
Kan
Nyílt King Of Dream S Zolotogo Grada   K2,ResCac
  Supra Omnes Apollo   K1,CAC
Champion Medvezhya Staya Ilya Muromets   K1,CAC,CACIB,BOB
  Zhurnalist S Zolotogo Grada   K2,ResCac,ResCACIB
 
Szuka
Fiatal Hannoveria Top Treasure   K1,HPJ,Best Junior
Növendék Eternity Europica Varietas   K2,ResCac,ResCACIB
  Revolyutsiya Tara’s Sarja   K1,CAC,CACIB,BOS
Nyílt Omen Tara’s Sarja   K1,CAC
2019.02.07 FeHoVa Winter Dogshow
Bíró: Mr. Miroslav Václavik (CZ)
Kan
Nyílt King Of Dream S Zolotogo Grada   NJ
  Supra Omnes Apollo   K1,CAC,ResCACIB
Champion Zhurnalist S Zolotogo Grada   K1,CAC,CACIB,BOS
 
Szuka
Fiatal Hannoveria Top Treasure   K1,HPJ,Best Junior
  Princess Of Sajó-Valley Bajola   Nem jelent meg
Növendék Eternity Europica Varietas   K1,CAC,CACIB,BOB
  Revolyutsiya Tara’s Sarja   NJ
Nyílt Omen Tara’s Sarja   K, cím nélkül